UAE : +971 4 3517443, TR : +90 850 283 1857 Contact Us

Hakkımızda

Kurucularının uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hızla büyüyen alanlarda, birçok başarılı öyküde, NGT, Ortadoğu pazarında müşterilerine esneklik ve odak sağlayacak teknik deneyimler ve güçlü PR ile işbirliği içinde Dubai şehrinde bulundu. Olgunluk, boyut veya teknoloji mirasından bağımsız olarak işletmelerindeki iyileştirmeler. NGT'nin yeni çözümlerinin birçoğu, birçok insanın geleneksel olduğu düşünülen şeylerden, gelecek nesil teknoloji çözümlerine kadar çeşitlilik gösterdi. NGT için en yeni iki yeni teknoloji alanı BT ile ilgili çözümler ve dijital iletişim tabanlı teknolojilerdendir. İsmimiz, kim olduğumuzu ve yaptığımız şeyi daha iyi tanımlıyor! NGT, 21. Yüzyıl İletişim Teknolojisine ilişkin popüler teknik çözümleri tedarik etmektedir. NGT, web önbellekleme ve içerik filtreleme, gelişmiş ağ, BİT Güvenliği, yazılım, altyapı ve IP gözetim sistemleri ile ilgili olduğu için teknolojide düşünce liderlerinden gurur duyuyor.

Vizyonumuz:

Orta Doğu bölgesinde en iyi çözümleri sağlayıcısı olarak BİT sektörü tarafından görülebilir.

Görevimiz:

senin teknoloji ortağı olarak, NGT tamamlanması için başlangıçtan itibaren proje üzerinde sizinle birlikte çalışacaktır ve yeni nesil teknoloji ile size sunuyoruz.

Biz projenin tüm BT ve Haberleşme elemanları için tek bir kaynak sağlayıcı olduğundan, NGT sizin proje ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir teknoloji programı geliştirmek için deneyime sahiptir.

bakım ve devam eden destek tasarım, kurulum, proje yönetiminden, bizim bakış açısı ama teknoloji ortağı olarak uzun vadeli bir ilişki için, sadece bir proje için değil.

Bizim Temel Değerler:

Bütünlük

“Bütünlüğü ile yaşamak anlamına gelir.:. Eğer istediğiniz ve diğerleri ne gerek sorma ilişkilerinizde hak bildiklerini daha az yerleşme Değil çatışma veya gerginlik yaratmak olsa bile, gerçeğinizi konuşan Behaving uyum içinde yollarla. kişisel değerleri ile. seçimler yapma inandığınız ve diğerleri inanmak değil ne ne dayalı. “
— Barbara De Angelis

Hatalardan öğrenmek

“Bir öğretilebilir ruhu ve bir tevazu senin cehaletini itiraf ya da hata size acı bir sürü kurtaracak. Eğer tüm bilen bir kişi iseniz Ancak, o zaman doğru geliyor ağır kalpli deneyimleri bir sürü var. “
― Ron Carpenter Jr.The Necessity of an Enemy: How the Battle You Face Is Your Best Opportunity

Dürüstlük ve Sorumluluk

“Yalan ve yalancı ve sanat dürüst bir çalışma dünyasında her zaman sosyal sorumluluk eylemidir."
— Robert McKee (Story: Style, Structure, Substance, and the Principles of Screenwriting)

Kişisel ve Saygı

“Bir pazar öğrenmek için en basit yolu eski moda bir yoldur çık ve Fikirlerine güvendiğiniz insanlarla konuşmak.:. Potansiyel müşteriler, sanayi meslektaşları ve saygın rakipleri"
— John Bradberry (6 Secrets to Startup Success: How to Turn Your Entrepreneurial Passion into a Thriving Business)

Esneklik ve Basitlik

“Zeka ölçüsü değiştirme yeteneğidir."
— Albert Einstein

Açık İletişim

“Değerinde duyguları sadece bireysel farklılıklar hatalar tolere edilir, takdir bir ortamda gelişebileceğini, iletişim açıktır ve kurallar esnektir -. Bir besleyici ailede bulunan atmosferin tür"
— Virginia Satir

Ne Bizim İnsanlar diyor

Michile Johnson
Lead Marketing
Majority have offered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even believable are to use a passages.
Devon Joaquin
Lead Marketing
Publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model many web sites still in their infancy versions have over the years.
Michile Johnson
Lead Marketing
Majority have offered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even believable are to use a passages.

Bizim Güvenilir İş Ortakları

Supportscreen tag