UAE : +971 4 3517443, TR : +90 850 283 1857 Contact Us
SSL Prism

SSL Prism

Yeni Nesil SSL Trafik Görünürlüğü Cihazı

SSL Prism, sayısız şifreli trafik sorunlarına mükemmel bir cevap olarak, bir Nesil Şeffaf SSL Şifreleme Motoru’dur. SSL trafiğini çözebilir, kategorilere ayırıp analiz edebilir ve aşağıdaki özellikleri sağlayabilir:

  • Başka herhangi bir güvenlik çözümü (DPI, DLP, IDP, Anti Malware, …) için şifre çözme yansıtma portları sağlayın (SSL ve SSL dışı trafik için)
  • Her türlü internet trafiğini engelleme
  • URL filtreleme ve uygulama için kolay ve etkili kontrol politikası
  • SSL trafik analizi raporu
  • Basit sertifika dağıtım sistemi

SSL şifreleme protokolünün arkasına gizleyebilecek zararlı içerikleri veya kötü amaçlı kodları saptamak için şifreli SSL trafiğinin tam olarak görünürlüğünü sağlar.

SSL Prism, yeni bağlantı teknolojisi sayesinde (TST: TCP Oturum Şeffaflığı) çok doğru ve yüksek performanslı paket işlemeyi ve trafik şifrelemesini garanti eder ve trafik akışını kesintiye uğratmadan baştan sona işleme 5 TCP tuple’ı tutun ve işleyin.

SSL Prism Ağdaki bir istemci ve sunucu arasında şeffaf bir şekilde iletişim kurar ve SSL trafiğini şifresini çözer ve yeniden şifreler ve mevcut güvenlik aygıtlarıyla tamamen uyumludur ve dağıtımı için ağ yapılandırması değişikliğine ihtiyaç duyulmaz

[pdf-embedder url="http://www.ngt-tech.com/wp-content/uploads/2017/05/SSL-PRISM-Key-technologies-and-datasheet.pdf" title="SSL PRISM Key technologies and datasheet"]

Leave a Reply

Supportscreen tag